.

Nowe spojrzenie na zarządzanie projektami inwestycyjnymi

Od 2007 roku z powodzeniem zarządzamy złożonymi projektami inwestycyjnymi na rynku nieruchomości, przekształcając nowe idee w sukces rynkowy. Realizujemy zarówno przedsięwzięcia całkowicie komercyjne, jak też inwestycje z udziałem instytucji publicznych, jednostek samorządu terytorialnego, ośrodków naukowych. Umiejętnie łączymy przełomowe wizje z praktyczną wiedzą i doświadczeniem.

 

Co nas wyróżnia? 

  • innowacyjne podejście do kreacji miejsca

  • wiedza w zakresie projektowania funkcji dostosowanych do zmieniających się potrzeb rynkowych
  • umiejętność projektowania i zarządzania procesami biznesowymi wspierającymi rozwój innowacji i maksymalizację zysków
  • współtworzenie programów rozwojowych dla innowacyjnych przedsiębiorstw i ośrodków naukowych

Misja

Tworzymy najwyższej jakości przestrzeń dla rozwoju innowacji, w której odpowiednio zaprojektowane procesy biznesowe będą wspierać rozwój dojrzałych przedsiębiorstw, oraz tych dopiero wchodzących na rynek. Projektujemy kompleksowe ekosystemy, które pozwalają osiagnąć sukces rynkowy.

Kampus+

Wierzymy, że jedynie kreatywne łączenie architektury, przestrzeni publicznych, funkcji oraz powiązanych z nimi procesów biznesowych zapewnia maksymalizację sukcesów rynkowych. Dlatego opracowujemy unikatowy w skali kraju model ekosystemu innowacji Kampus+, w którym dzięki współpracy z różnorodnymi podmiotami oraz kompleksowości funkcji, wytworzone zostaną najlepsze warunki do powstawania innowacji i osiągnięcia sukcesu. 

Rozwijaj się z nami

Innowacje w zakresie planowania, wdrażania i realizacji projektów pozwalają rozwijać się przedsiębiorstwom a także budować realną przewagę konkurencyjną. Wiemy jak w nowatorski sposób zarządzać nimi tak, aby odniosły sukces. Współpracujemy z krajowymi oraz zagranicznymi partnerami, aby wciąż poszerzać horyzonty i zdobywać unikatową wiedzę, wykorzystywaną w realizacji projektów inwestycyjnych.  

Ekosystem Innowacji

Kompleksowy ekosystem to różnorodność podmiotów, przenikanie się funkcji, szerokie środowisko współpracy, które przekłada się na większe zyski i długofalowy rozwój naszych partnerów oraz lokatorów projektu.

 

Funkcje wspierające innowacyjność 

Wiemy, jakie funkcje i usługi pomagają tworzyć innowacyjne rozwiązania i są niezbędne do osiągnięcia rynkowego sukcesu. Dlatego precyzyjnie projektujemy funkcje oraz dobieramy najlepszych partnerów do realizacji projektów.

Najlepsze miejsce dla rozwoju działów R&D innowacyjnych przedsiębiorstw

Nasze projekty, już od najwcześniejszej fazy tworzymy z myślą o rozwoju dojrzałego biznesu i wytworzeniu najlepszego środowiska do wzrostu. 

 

Jakie korzyści daje rozwój firmy w ramach ekosystemu Kampus+?

  • Możliwość rozwoju firmy w oparciu o kompleksowe funkcje wspierające działania badawczo- rozwojowe  
  • Dostęp do najnowszej infrastruktury badawczej 
  • Przyjazna, dobrze zaprojektowana przestrzeń pobudzająca kreatywność i nieszablonowe myślenie 
  • Różnorodne środowisko, zapewniające wymianę wiedzy i doświadczeń
  • Dostęp do wykwalifikowanych pracowników, absolwentów kierunków technicznych, naukowców i innowatorów

 

Miejsce dla innowacji 

Tworzymy miejsca, gdzie zrównoważone środowisko pracy spójnie splata się z życiem społeczności, zachęcając do wspólnego działania i wzajemnej inspiracji. Miejsce blisko ludzi i ludziom bliskie, gdzie wszystkie narzędzia kluczowe dla pełnego rozwoju znajdują się w zasięgu ręki.

 

Strefa mieszkańców to integralna część naszych projektów, wierzymy bowiem, że to ludzie stanowią o potencjale miejsca.

Projektując przestrzeń dla rozwoju biznesu i innowacji dbamy o stworzenie najwyższej jakości strefy dla mieszkańców.  Projektujemy atrakcyjne miejsce do życia dla pracowników firm, studentów, kadry naukowej, ale również dla każdego, kto chce w bezpośrednim sąsiedztwie swojego domu mieć dostęp do atrakcyjnych miejsc pracy, wypoczynku i rozwoju osobistego.